לרכישה באתר - הספר - לראות את האות בפרשה
רשימת נקודות האיסוף
הכשרת מאמנים אישיים בתודעה היהודית - לחצו כאן
להצטרפות לקהילה בפייסבוק - לחצו כאן

אודות התבונה דֶּרֶךְ הַשֵם

אודותי

אלי-זה לנדאו התבונה דרך השם

נעים מאוד, קוראים לי אֵלִי־זֶה לנדאו 

אני מאמינה בדרכם של דברים, שלכל דבר יש סיבה, גם אם היא לא תמיד ברורה.
ברגעים אלה ממש סיפור חיי נכתב, מדפדפת בין פרקים מחיי שהפכו לאפיזודות. חלקם חלפו ב-Happy חלקם בזוטות. השאר, שהן מרביתן, הטביעו בי את חותמן.
אני מודה על כל הטוב ועל המיותר, כי מהם צמחתי ובלעדיהם יכולתי להמשיך לשוטט בעולם מבלי לגעת בו.

הבסיס להבנת חכמת הבריאה בתודעה יהודית מושתת על האימרה: "אדם עולם קטן" שאמרו חז"ל – השתקפות העולם באדם – והאדם בעולם. להבין את היחסים בין הזהות האישית לסביבה. חכמת הקבלה מגלה לנו את הקשר בין גוף לנפש ובין הנסתר לגלוי אשר שזורים זה בזה במעגל החיים. 
העולם נברא באותיות – האותיות הן ה-DNA של מחשבת הבריאה. כל אות מגלמת כוחות הפועלים במציאות.
כל הסוד הוא בצירופים – כמו באלכימיה – כל צירוף של אותיות יוצר צירוף של חומרי יסוד המצטרפים למילה ביצירה חדשה. כפי שלכל צינור יש ברז פתיחה וסגירה, כך לכל אות יש צופן פתיחה וסגירה – האותיות הן קודים וצפנים במערכת ההפעלה של 'היצרן'.
לכל אחד יש את היכולת והזכות ללמוד את חכמת הבריאה, אין צורך בלימודים מקדימים או בכוחות מיוחדים כדי ללמוד את הכוחות הפועלים במציאות ולהנהיג את חיינו בחכמה ובתבונה מתוך תכלית ומשמעות.

מרכז התבונה ללימודי דֶּרֶךְ הַשֵׁם בתודעה יהודית מעניק מענה רחב ללימודי דרך ה' בעולם והאדם בעולמו. לימוד חכמת הקבלה, תורת הנפש, חסידות, אותיות, מספרים, פרשות שבוע ועוד… אשר שזורים זה בזה. בד בבד הם מרווים כל נפש צמאה ומחיים את הנשמה בלמידה התפתחות וצמיחה אישית. עצם הלימוד מטמיע ומחלחל בתוכנו תובנות עמוקות מעבר להשגתנו – מביא לשינוי מהותי פנימי ומעשי.

שהחזות שלי לא תבלבל אתכם, אמנם אני עם כיסוי ראש, ב"ה זכיתי להיכנס מאהבה לעולמה של תשובה דֶּרֶךְ ה'. תהליך שאין לו תפוגה, אלא רק מתעצם עם הזמן.

יחד עם זאת חשוב לי שתדעו שלא מדובר כאן בתכנים דתיים או בהלכות, אינני רבנית, אלא מלמדת את התורה שנקראת 'אדם'. כל התורה היא בעבור ולמען האדם, יש בה רמזים למסע חיינו בכל פרטי המציאות.

וּבָחַרְתָּי בַּחַיִּים"…  

מעולם העיצוב: עיצוב פנים, עיצוב אירועים ועיצוב פרחים לעיצוב פנים הנפש.
את האהבה שלי לעיצוב נאלצתי לעזוב בעקבות 'הפתעה' שהחיים זימנו לי לפני למעלה מ-30 שנה.
'הפתעה' לא קרויה או צפויה, בין יאוש לתקוה שנים את עולמי היא טלטלה.
חיפשתי נחמה בין ידעונים ומתקשרים שיספרו לי מה יהיה… 

הזמן – המורה הגדול לימד אותי שיש סכנה בידיעת העתיד.
סכנה בזריעת זרעים של נבואות מגבילות אפשרויות. שלימים את עצמן הן מגמישות.
אם הייתי יודעת מראש את העתיד הקצר, ספק אם הייתי כאן עכשיו – ספק אם היתה בי תקווה, הייתי בטח עסוקה במחשבות על המחר במקום לחיות בהווה את הוויה, את מה שמזמן לי היום בכל רגע.

היום בדיעבד, אני מודה ומבינה שהיתה זאת יד הבורא.

הכמיהה להבין מעבר ל-למה זה קרה לי? אלא, מה המסר המקופל כאן עבורי? דחפה אותי לחקור את העולם שמעבר שתמיד ריתק אותי אך לא עשיתי עם זה כלום.

התבונה דֶּרֶךְ הַשֵם היתה דרכו של הבורא להעניק לי במתנה את כח החיים. "מתוך שלא לשמה בא לשמה", מה שהתחיל כלימוד 'בשביל הנשמה' התגלה כעוצמתי בתהליך של הבראה. אחרי כל כך הרבה 'גלגולים' שעברתי בתוך גלגל החיים הזה, זכיתי להשיב לעצמי את עצמי, וכנגד כל הסיכויים, לחיות את הנס ב"ה! 

האותיות והמספרים, הכוכבים והמזלות כבר לא היו לי עוד רק סימנים. הם העניקו לי כלי עוצמתי לגלות את עצמי לעצמי. הלימודים היו עבורי כ"מציאת אבדה". דרך צופן אותיות שם המחלה וצופן שם התופעה שליוותה את המחלה גיליתי את הקשר בין האמונות המגבילות שלי לאופי המחלה – גרד מטורף כמו ביקש לגרד מעלי את גדרות ההגנה שהקמתי סביבה, לחלש לי שהגיעה העת לעלות מדרגה: להלחים חלקים בתוכי, להשלים איתם ואותם, לתמונת ה'אני' האמיתית, לא זאת שחשבתי והאמנתי שהיא. אז הבלתי יאמן קרה, נס בתוך נס, שנחשב לנס רפואי. הגוף החל להבריא והמראה שניבט אלי מהמראה כל יום נראה יותר יפה.

אני לומדת זה למעלה מ-30 שנה, חוקרת ומתעמקת בתורות הנסתר המעניקים לי ראייה רחבה, בהירה ועמוקה בעבודתי.

מטפיזיקה סינית ובודהיזם, אסטרולוגיה ונומרולוגיה סינית, פנג שוואי ופרחי באך. נומרולוגיה ואותיות, קבלה ספירות ויסודות, הילינג קבלי, חסידות ותורת הנפש נגעו בי והיוו לי 'אבני דרך' בדרך העולה בית ה'.  צוהר נפתח בפניי להבין את חכמת הבריאה מעבר לחושים ולנגלה.

למדתי ללמוד להעמיק באופן קריאת פרשות השבוע. בשני העשורים האחרונים אני מתעמקת באותיות ובמילה הכתובה לגלות מסרים מעבר למשמעות של הפרשנות הפשוטה. האותיות שבסיפורי התורה האירו לי את אור בהירות הדרך. משך עשר שנים העליתי על הכתב רעיונות עמוקים מתוך אוסף ליקוטים שליקטתי ממאמרי חז"ל וחכמי הסוד, שזרתי, חיברתי ואף חידשתי חידושים שהוצאתי לאור בספר "לראות את האות בפרשה בסוד האותיות" בשני כרכים.

התבונה דֶּרֶךְ הַשֵם עוסקת בפנימיות התורה, בסוד האותיות ושורש המילים להגיע לשורש הדברים בסודות הבריאה – הסוד הוא ביסוד להבין דבר מתוך דבר. עצם הלימוד עצמו יוצר מהפך פנימי תודעתי, מעלה במעלות התודעה ומביא לצמיחה.

"דֶּרֶךְ הַשֵּם" לקחה אותי למסע שחוצה את גבולות הדמיון שלי, אל המקום שבו אני נמצאת היום – מובילה אנשים  להתחבר לרצון שלהם לעלות אל דרך המלך שלהם. 

אחרי שנים ארוכות שהחיים הובילו אותי כעלה נידף ברוח, רק חיכיתי שיום יבוא… עד שהבנתי שאין למה לחכות – יום שעובר לא חוזר. הבנתי שעלי להביא את היום. עשיתי את הבחירה – בחרתי בחיים – להביא את 'היום' מדי יום! אל תגידו יום יבוא – הביאו את היום! לא צריך להגיע למשבר כדי להחליט להביא את היום.

  • מלמדת את צופן האותיות ונומרולוגיה קבלית;
  • מעבירה קורסים להכשרת יועצים ומאמנים אישיים בתודעה יהודית;
  • יועצת, מאמנת אישית ומלווה תהליכים דרך השם;
  • מנחה קורסים, הרצאות, ימי עיון, וסדנאות להכשרת יועצים, מטפלים ומאמנים;
  • ניסיון מעשי ביעוץ וליווי תהליכים- אישיים ולעסקים; 
  • שיעורי תורה וערבי הפרשת חלה בהתאמה אישית דרך השם.
  • כותבת מדי שבוע טור שבועי על פרשת השבוע דרך השם בצופן סוד האותיות, הניקוד והמילים – מודעות בתודעה יהודית.
  • כותבת ספר – הצופן בפרשת השבוע בסוד האותיות.

    אֵלִי־זֶה לנדאו לאור התבונה דֶּרֶךְ הַשֵם פותחת צהר להבנת תכנת מערכת ההפעלה האישית של כל אדם המושתת על תכנת הבריאה – 'אדם אולם קטן'. צופן המקודד בשֵם, בתאריך לידה ונתונים נוספים. כל הסוד טמון בצירופים! אני מזמינה אתכם לפתוח צהר לעולם של אפשרויות בלתי מוגבלות בסוד האותיות והמילים בתכנים מרתקים להרוות נפש צמאה להחיות את הנשמה. 

אם הגעת עד לכאן, אני מזמינה אותך לטייל בין דפי האתר, לגלות תובנות וכלים מעולים ומועילים לחיים

לכל הקורסים ומסלולי הייעוץ שאני מציעה

למאגר הידע - הבלוג שלי ושתפו באהבה לזיכוי הרבים

מוזמנים לשמור על קשר בכל פלטפורמה שתבחרו

התבונה דרך השם

מארז ספרים
"לראות את האות בפרשה"
בהטבה מיוחדת עכשיו

תורמת 10% בשבילכם מההכנסות למען החיילים