המספר 2 בנומרולוגיה

המספר 2 בנומרולוגיה

אלי זהר לנדאו

תדר הספרה 2

אנרגיה יינית סופגת, מייצג דמויות נשיות. המוטו שלהם "טובים השניים מן האחד".

בעלי יכולת יישום וביצוע. מספר 2 הוא הסגן והוא המבצע.
לפעמים הם צריכים לעשות הכל פעמיים.

יש להם קצב איטי. צריכים את הזמן להטמיע תהליכים. עדינים, ביישנים, אינטואיציה חזקה אך צריכים ללמוד לסמוך עליה ובכך יתנו יותר אמון בעצמם. יש להם משיכה לתחום הרוח, רגישים, אמפטיים, איכפתיים, נותנים תחושה של קרבה, רואים את שני צדי המטבע, שיתוף פעולה, דמיון פורה לכן יכולים להיות מאוד יצירתיים. אוהבים אינטימיות. יכולת מימוש גם בארצי גם ברוחני, דיפלומטים, מטפלים בזכות יכולת ההכלה שלהם (כמו אמא).

בפן המעכב
דואליות, התלבטויות, זה יכול להכיל המון אמביוולנטיות, המון היסוס בין שתי נקודות. רמת החרדה במקום הזה יכולה להיות מאוד גבוהה. תלותיים, צריכים כל הזמן חיזוקים ואישורים מהאחר. עקשן, מופנם, חווים עליות ומורדות במצבי הרוח, דכאונות, מושפעים מאוד מהסביבה, עשויים להיות תלותיים בבני זוגם. לפעמים דווקא בתחום הזוגי, יש אתגרים הן במימוש והן ביחסים. יש להם נטיה לאגור, חרדת נטישה, בררן, תקוע, תקוע בעבר, חי על פי נורמות של אחרים, עקשן, חסרי בטחון.

מאוד מומלץ כשאנו רואים דומיננטיות של מספר 2 בתאריך, שאנשים כאלה ישתמשו בדמיון ובאינטואיציה שלהם, לעסוק בדברים שיש בהם מן הייעוץ, דברים שנוגעים לנפש או לטפל: להפוך את העובדה שהם יכולים לקלוט את השני דרכו, למקצוע

2 הכוכב ירח. גימטריה של ירח=2

לירח להשתקפויות משום שאין לו אור משל עצמו, הוא משקף את אור השמש. האחר מהווה עבורם כמו מראה ואז הם בוחנים את עצמם דרך האחר, זו השתקפות. ה-2 מסמל את תהליך ההפריה של רעיון או דבר. מסמל זוג או צמד.

ל-2 יש צורך להתחבר, צורך של יחד,

ירושלים – יש לה הטיה של שתים, דואליות. שסועה בין שני עמים, חצויה, יש בה נפרדות, רבים עליה.
ביום שייקרא שמה – ירושלם – היא תהיה שלמה. כפי שפעם קראו לה – ירושלם, אז היא היתה שלמה. שבו הוא אומר שאין פלא שרבים על ירושלים.

shadow

תגובות

אין עדיין תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יוצג בגלוי - שדות חובה מסומנים בכוכבית*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: אזור מוגן זכויות יוצרים.
כותרת שלי