המספר 3 בנומרולוגיה

המספר 3 בנומרולוגיה

אלי זהר לנדאו

3 – כוכב יופיטר (צדק), כוכב ענק ומיטיב.

הוא נחשב למספר מזלי. יש עליהם השגחה. מחובר לאופטימיות, אינטלקטואליות, חיפוש אחר האמת, צדק, נדודים, תנועה מנטאלית ופיסית, יכולת להתחבר לשפע, ניחנו ביופי וקסם המוקרנים החוצה ועל כן הם מחוזרים ונשארים צעירים לנצח. מאוד מקובלים בחברה, מביאים אתם כייף ושמחת חיים ומזל לסובבים אותם. לא אוהבים להיות לבד, זקוקים לחברה ולמידה מסויימת של הערצה. מתאים להם להיות שחקנים על במה. אוהבים מוסיקה, סקרנים, אוהבים נסיעות, גם בראש.

קיימת בהם מידה של ילדותיות, שובבות, חשוב להם סיפוקים מידיים כאן ועכשיו לא כל כך חושבים על העתיד. אין להם הרבה סבלנות, אינם שומרים טינה, שוכחים מהר. יש להם אינטואיציה חזקה כמו לילדים ניחנו במתת הנבואה. יגידו הכל בפרצוף. מאוד תמימים ולא פעם מרגישים נבגדים מחברים עקב כך. מוכנים להקריב. מאוד יצירתיים וחשוב שיבטאו אותה, לא אוהבים את המסגרות הקונבנציונאליות צריכים את החופש ואת חופש הביטוי מאוד חושניים ומיניים, אוהבים את ההנאות.

נוטים להתפשט ולהתפזר לכל הכיוונים. נטיה להשמנה ולהגזמה.
נע בין רצוי למצוי ואז לא כל כך מעשי ולכן יתקשה להתמקד. חשוב שילמדו להציב גבולות כי בתחילת חייהם הם עלולים לחיות עפ"י רצונות אחרים כך גם בחיי הנישואים ואז יכולים להרגיש נחנקים כי חשוב להם המרחב.

בפן המעכב
פטפטן, ריקני, דאגן, פסימי, מופנמות, מרוכז בעצמו, אינו אוהב לעבוד, קורבן, מתקרבן. מופנם, אינו מחובר לשמחת החיים, מגזים, חסר אחריות, קושי להתבטא בדיבור, זה יכול להתבטא בגמגום

3 הוא הילד שנולד מזיווג בין 1 ל-2. "השלם הוא תמיד גדול מסך כל חלקיו"

הוא השילוש המקודש הנצחי המכיל בתוכו את כל הבריאה 3X3=9.

ה-3 הוא כמו אבקת קסמים, בכל מקום ששמים אותה זה מתרחב, מגזים, ללא שיפוט הן על שפע הן על חולי, זה מתרחב ללא אבחנה.

shadow

תגובות

אין עדיין תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יוצג בגלוי - שדות חובה מסומנים בכוכבית*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: אזור מוגן זכויות יוצרים.
כותרת שלי