המספר 6 בנומרולוגיה

המספר 6 בנומרולוגיה

אלי זהר לנדאו

תדר המספר 6

ונוס, אלת היופי והאהבה. ונוס מייצגת את הטעם והגישה לאסתטיקה, יחס לכסף ורגש וגישה חברתית ותרבותית. מקושרת אל האב-טיפוס הנשי.

הקודים של 6 הם איזון, הרמוניה, אהבה, שלווה, יופי, אסתטיקה ואומנות.
אנשי שש ניחנים באישיות שמחה, נוחה ומלאי חן, רומנטיים, מאוד יצירתיים, עין נהדרת לצבעים, עיצוב ובישול. מתעניינים ברפואה, הילינג, יהיו שירצו ללמוד ולהתעמק בכל מה שקשור לידע הנסתר או המיסטיקה.
הם די קונוונציונליים בדרך חשיבתם, כנים וישרים. אפשר למצוא אותם פעילים בפרוייקט ציבורי או חברתי, בהתנדבות. הם יכולים להיות עמודי התווך בקהילה שלהם.
הם דואגים לקרובים ולידידים, ובדרך כלל זו מטלת החיים שלהם לדאוג ו/או לטפל באחרים, "שירות למען". ה-6 הוא רגשן, יש להם אינטליגנציה רגשית מאוד גבוהה. מאוד נוסטלגיים.
הם מאוד חברותיים, ניחנו ביכולת נתינה ויצירת קשר עם הזולת, רבים באים אליהם כדי לקבל עזרה ועיצה, אך הם גם אוהבים לקבל בחזרה. "על תנאי" ובסופו של דבר מתפנקסים.
מאוד פרפקציוניסטים בתחום הרגשי, שכולם יאהבו את כולם, ושכולם יחייכו אל כולם, שונאים ריב וחיכוכים. (לא פעם ימצאו עצמם דווקא במקומות האלה של ריב, חיכוכים ועוינות, עד אשר ימצאו את האיזון בתוך עצמם). הם באמת יכולים להשרות אוירה נעימה ולפשר ולגשר בין אנשים, אך עליהם לזכור שלא בכל מחיר.

בפן המעכב
עשויים לנסות לרצות אחרים רק כדי שיאהבו אותם. מקריבים מעצמם עד שמרגישים מרי נפש ולא נעים. מאוד מותנים באהבה מהסובבים אותם, אך עלולים להזניח את הקרובים להם. זקוקים לחיזוקים. השליטה חשובה להם.
האידיאלים שלהם אודות האהבה כל כך גבוהים עד שקשה להגשים אותם. נותנים אך בסוף יגישו את החשבון.

כוכב ונוס – "נוגה", נודע גם בשמות ,איילת השחר, ו-"הילל בן שחר".
כוכב הבוקר הזוהר ביותר בשמי המזרח לפני הזריחה.

האנרגיה של 6 היא רכה אך יכולה להתחלף לקשה.

6 הוא סכום הפאות של ההקסגון, הצורה הגיאומטרית הראשונה שאנו מוצאים בטבע, כמו בחלת הדבש.

במתמטיקה ה-6 הוא מספר מושלם. מספרים מושלמים במתמטיקה נדירים מאוד. זהו מספר שחיבור המחלקים שלו מסתכם במספר עצמו (6 מתחלק ב-1,2,3 – חיבורים ביחד נותן 6).

המחלקים של ה-6 הם שלושת הכוחות הראשונים המקודשים של הבריאה, כך שה-6 מכיל בתוכו את כל הבריאה כולה.

shadow

תגובות

אין עדיין תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לא יוצג בגלוי - שדות חובה מסומנים בכוכבית*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

error: אזור מוגן זכויות יוצרים.
כותרת שלי